Spor Bilimleri    
1.Sınıf Final Programı
Ders KoduDers AdıSınav TarihiSınav SaatiSınav Yerleri
SBB 112Sporda Öğretim Yöntemleri29.05.201815:00Amfi
SBB 104
Spor ve Egzersiz Fizyolojisi06.06.2018
15:00Amfi
SBB 106
Yüzme
31.06.2018
14:30Yüzme Havuzu
SBB 132
Tenis
05.06.2018
13:00Spor Salonu
SBB 130Badminton04.06.201811:00D106
SBB 130Badminton (Uygulama)
04.06.201813:00Spor Salonu
ENF 102Temel Bilgi Teknolojileri28.05.2018
Web sayfasınıtakip ediniz
YDB 102İngilizce II28.05.2018Web sayfasınıtakip ediniz
TDB 102Türk Dili II
28.05.2018
Web sayfasınıtakip ediniz
2.Sınıf Final Sınav Programı
Ders KoduDers AdıSınav TarihiSınav SaatiSınav Yerleri
SBB 202Spor Tesisi ve İşletme Yönetimi08.06.201811:00
Amfi
SBB 206Egzersiz ve Spor Psikolojisi06.06.201810:00
D106-D107
SBB 208Doğa Sporları01.06.201811:00
D202-D203
SBB 232Basketbol29.05.2018
10:00D101-D102
SBB 232Basketbol (Uygulama)29.05.2018
13:00Spor Salonu
SBB 210Sporda Saha ve Malzeme Bilgisi05.06.2018
15:00Amfi
SBB 212İnsan Kaynakları Yönetimi07.06.201810:00
Toplantı Salonu
ATA 202Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II28.05.2018Web sayfasındantakip ediniz
3.Sınıf Final Sınav Programı
Ders KoduDers AdıSınav TarihiSınav SaatiSınav Yerleri
SBB 302
Etkili İletişim Becerileri08.06.201813:00D204
SBB 304
Eğitsel Oyunlar31.05.201810:00D107
SBB 306
Fiziksel Uygunluğun Ölçülmesi ve Değerlendirilmesi01.06.201813:00D204
SBB 332
Hentbol07.06.201811:00D202-D203
SBB 332Hentbol (Uygulama)07.06.201813:00Spor Salonu
SBB 308
Sporda Beceri Öğrenimi06.06.201811:00D101-D107
SBB 352Spor Yöneticiliği Uzmanlığı I05.06.201810:00D101
SBB 356Futbol Uzmanlığı I01.06.201814:00D101
SBB 364Yüzme Uzmanlığı I31.05.201814:30Yüzme Havuzu
4.Sınıf Final Sınav Programı
Ders KoduDers AdıSınav TarihiSınav SaatiSınav Yerleri
SBB 412Mezuniyet Tez Çalışması08.06.2018
09:30-13:00D107
SBB 408Topluma Hizmet Uygulamaları31.05.2018
10:00D201-D202
SBB 452
Spor Yöneticiliği Uzmanlığı III
06.06.2018
14:00D201
SBB 456
Futbol Uzmanlığı III
05.06.2018
14:00D201
SBB 442
Masa Tenisi04.06.201814:00Spor Salonu