2019-2020BAHAR    
(1. Sınıf)
SAATPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
08.00-08.50SBB 1006 Yüzme (T) D-305
09.00-09.50
10.00-10.50SBB 1008 Atletizm
Spor Salonu
SBB 1004 Spor ve Egzersiz Fizyolojisi
D-204
SBB 1002 Sporda Öğretim Yöntemleri
D-305
11.00-11.50SBB 1008 Atletizm
Spor Salonu
SBB 1006 Yüzme Y.HavuzuSBB 1004 Spor ve Egzersiz Fizyolojisi
D-204
SBB 1002 Sporda Öğretim Yöntemleri
D-305
12.00ÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASI
13.00-13.50ATA 1002 Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi II (UZEM)YDB 1002 İngilizce II
(UZEM)
TDB 1002 Türk Dili II
(UZEM)
14.00-14.50ATA 1002 Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi II (UZEM)YDB 1002 İngilizce II
(UZEM)
TDB 1002 Türk Dili II
(UZEM)
15.00-15.50
16.00-16.50
(2. Sınıf)
SAATPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
08.00-08.50SBB 202 Spor Tesisi ve İşletme Yönetimi
D-302
SBB 232 Basketbol
Spor Salonu

EBE 2008 Sosyoloji D-201
09.00-09.50SBB 202 Spor Tesisi ve İşletme Yönetimi
D-302
SBB 232 Basketbol
Spor Salonu

EBE 2008 Sosyoloji D-201
10.00-10.50SBB SEC 2052 Spor Hukuku (Pelitli D-101)SBB 208 Doğa Sporları D-305ATA 202 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (UZEM)SBB 2002 Sporda Saha ve Malzeme Bilgisi
D-107
11.00-11.50SBB SEC 2052 Spor Hukuku (Pelitli D-101)SBB 208 Doğa Sporları D-305ATA 202 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (UZEM)SBB 2002 Sporda Saha ve Malzeme Bilgisi
D-107
12.00ÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASI
13.00-13.50SBB 2008 Voleybol Spor SalonuSBB 2006 Spor Felsefesi D-303SBB SEC 2054 Tenis Spor SalonuSBB 2002 Sporda Saha ve Malzeme Bilgisi
D-107
14.00-14.50
SBB 2008 Voleybol Spor SalonuSBB 2006 Spor Felsefesi D-303SBB SEC 2054 Tenis Spor SalonuSBB 2002 Sporda Saha ve Malzeme Bilgisi
D-107
15.00-15.50SBB 206 Egzersiz ve Spor Psikolojisi D-107SBB 208 Psikomotor D-202SBB 212 İnsan Kaynakları Yönetimi (Pelitli-Yeni Amfi)SBB SEC 2054 Tenis Spor Salonu
16.00-16.50
SBB 206 Egzersiz ve Spor Psikolojisi D-107SBB 208 Psikomotor D-202SBB 212 İnsan Kaynakları Yönetimi (Pelitli-Yeni Amfi)SBB SEC 2054 Tenis Spor Salonu
(3.Sınıf)
SAATPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
08.00-08.50
09.00-09.50SBB 364 Yüzme
Uzmanlığı I (T) D-305
SBB 356 Futbol Uzmanlığı I (T)
Spor Salonu
10.00-10.50
SBB 302 Etkili İletişim Becerileri
D-303
SBB 368 Voleybol Uzmanlığı I (T) Spor SalonuSBB 356 Futbol Uzmanlığı I (U)SBB 368 Voleybol Uzmanlığı I (U) Spor Salonu
11.00-11.50
SBB 302 Etkili İletişim Becerileri
D-303
SBB 368 Voleybol Uzmanlığı I (T) Spor SalonuSBB 356 Futbol Uzmanlığı I (U)SBB 368 Voleybol Uzmanlığı I (U) Spor Salonu
12.00ÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASI
13.00-13.50
SBB 306 Fiziksel Uygunluk Ölçülmesi ve Değerlendirmesi D-303SBB 308 Sporda Beceri Öğrenimi D-401SBB 364 Yüzme
Uzmanlığı I Yüzme Havuzu
14.00-14.50SBB 306 Fiziksel Uygunluk Ölçülmesi ve Değerlendirmesi D-303SBB 308 Sporda Beceri Öğrenimi D-401
15.00-15.50SBB 332 Hentbol
Spor Salonu
SBB 304 Eğitsel Oyunlar
Spor Salonu
16.00-16.50SBB 332 Hentbol
Spor Salonu
SBB 304 Eğitsel Oyunlar
Spor Salonu
(4.Sınıf)
SAATPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
08.00-08.50SBB 452 Spor Yöneticiliği Uzmanlığı III D-301SBB 410 Spor Bilimleri Uygulamaları II
09.00-09.50
SBB 452 Spor Yöneticiliği Uzmanlığı III D-301SBB 410 Spor Bilimleri Uygulamaları II
10.00-10.50SBB 408 Topluma Hizmet Uygulamaları (T)
D-301
SBB 410 Spor Bilimleri Uygulamaları II
11.00-11.50SBB 408 Topluma Hizmet Uygulamaları (T)
D-301
SBB 410 Spor Bilimleri Uygulamaları II
12.00ÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASI
13.00-13.50SBB 442 Masa Tenisi
Spor Salonu
SBB 412 Mezuniyet Tez Çalışması
D-303
SBB 456 Futbol Uzmanlığı IIISBB 408 Topluma Hizmet Uygulamaları (U)SBB 410 Spor Bilimleri Uygulamaları II
14.00-14.50SBB 442 Masa Tenisi
Spor Salonu
SBB 412 Mezuniyet Tez Çalışması
D-303
SBB 456 Futbol Uzmanlığı III

SBB 464 Yüzme Uzmanlığı III
Y.Havuzu
SBB 408 Topluma Hizmet Uygulamaları (U)SBB 410 Spor Bilimleri Uygulamaları II
15.00-15.50SBB 456 Futbol Uzmanlığı IIISBB 410 Spor Bilimleri Uygulamaları II
16.00-16.50SBB 464 Yüzme Uzmanlığı III (T) D-204SBB 410 Spor Bilimleri Uygulamaları II