2019-2020 Fall Midterm Exams 

Spor Bilimleri    
1.Sınıf Vize Sınav Programı
Ders KoduDers AdıSınav TarihiSınav SaatiSınav Yerleri
YDB 1001İngilizce I11.11.2019Web sayfasınıtakip ediniz.
TDB 1001Türk Dili I11.11.2019Web sayfasınıtakip ediniz.
ATA 1001Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I111.11.2019Web sayfasınıtakip ediniz.
SBF 101Psikolojiye Giriş12.11.201910:00Toplantı Salonu
SBB 103/1003Spor Bilimlerine Giriş13.11.201916:00D104
SBB 105/1001Genel Jimnastik
14.11.201914:00Toplantı Salonu
SBB 107Yaşam Boyu Spor15.11.201911:00D102
SBF 103/1005Anatomi/Sporcu Anatomisi15.11.201910:00D202/203
SBB 101/1007Ritim Eğitimi ve Dans (T+U)16.11.2019
13:00 (T)
15:00 (U)
D104 (T)
Spor Salonu (U)
AVU 1001Akademik Danışmanlık ve Oryantasyon16.11.201911:00Toplantı Salonu
2.Sınıf Vize Sınav Programı
Ders KoduDers AdıSınav TarihiSınav SaatiSınav Yerleri
ATA 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I11.11.2019Web sayfasını
takip ediniz.
SBB 203Motor Gelişim ve Öğrenme13.11.201915:00
D103
SBB 201/2003Sporcu Sağlığı ve İlk Yardım12.11.201916:00
D106
SBB 207Liderlik Becerileri14.11.2019
13:00D203
SBB SEC 2051Yaşam Boyu Spor15.11.2019
11:00D103
SBB 2007Eğitsel Oyunlar13.11.2019
09:00D204
SBB 205/2001Antrenman Bilgisi12.11.201915:00D204
SBB 209Rekreasyona Giriş16.11.201910:00D102
SBB 231/2005Futbol15.11.201913:00D303
BES SEC 2051Su ve Besin Kaynakları16.11.201913:00D305
3.Sınıf Vize Sınav Programı
Ders KoduDers AdıSınav TarihiSınav SaatiSınav Yerleri
SBB 301Atletizm12.11.201909:00D102
SBB 303Beden Eğitimi ve Spor Tarihi14.11.201911:00D106
SBB 305Engelliler için Beden Eğitimi16.11.201914:00D105
SBB 307Türk Halk Bilimi ve Oyunları (T+U)13.11.201913:00 (T)
13:45 (U)
D107 (T)
D107 (U)
SBB 309Fiziksel Aktivite ve Beslenme15.11.201915:00D105
SBB 311Spor Serbest Zaman Sosyolojisi13.11.201911:00D203
SBB 331Voleybol (T+U)12.11.2019 (T)
14.11.2019 (U)
14:00 (T)
14:00 (U)
D102 (T)
Spor Salonu (U)
4.Sınıf Vize Sınav Programı
Ders KoduDers AdıSınav TarihiSınav SaatiSınav Yerleri
SBB 401İstatistik ve Araştırma Teknikleri15.11.2019
14:00D107
SBB 403Masaj (T+U)12.11.2019
12.11.2019
11:00 (T)
13:00 (U)
D204 (T)
Spor Salonu (U)
SBB 445
Bocce13.11.2019
10:00D101-102
SBB 453
Spor Yöneticiliği Uzmanlığı II14.11.2019
09:00D103
SBB 457Futbol Uzmanlığı II15.11.201916:00D103
SBB 465Yüzme Uzmanlığı II14.11.201909:00D103