2019-2020 Fall Final Exams 

Spor Bilimleri    
1.Sınıf Final Sınav Programı
Ders KoduDers AdıSınav TarihiSınav SaatiSınav Yerleri
YDB 1001İngilizce I06.01.2020Web sayfasınıtakip ediniz.
TDB 1001Türk Dili I06.01.2020Web sayfasınıtakip ediniz.
ATA 1001Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I106.01.2020Web sayfasınıtakip ediniz.
SBF 101Psikolojiye Giriş14.01.202016:00Amfi
SBB 103/1003Spor Bilimlerine Giriş07.01.202013:00Toplantı Salonu
SBB 105/1001Genel Jimnastik
10.01.202013:00-17:00Spor Salonu
SBB 107Yaşam Boyu Spor16.01.202011:00D101
SBF 103/1005Anatomi/Sporcu Anatomisi15.01.202010:00D202/203
SBB 101/1007Ritim Eğitimi ve Dans (T+U)08.01.2020
09.01.2020
09:00 (T)
09:00-12:00 (U)
Toplantı Salonu (T)
Spor Salonu (U)
AVU 1001Akademik Danışmanlık ve Oryantasyon13.01.202016:30Toplantı Salonu
2.Sınıf Final Sınav Programı
Ders KoduDers AdıSınav TarihiSınav SaatiSınav Yerleri
ATA 201Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I06.01.2020Web sayfasını
takip ediniz.
SBB 203Motor Gelişim ve Öğrenme07.01.202010:00
D102
SBB 201/2003Sporcu Sağlığı ve İlk Yardım09.01.202013:00
D106
SBB 207Liderlik Becerileri17.01.202011:00D101
SBB SEC 2051Yaşam Boyu Spor16.01.2020
11:00D101
SBB 2007Eğitsel Oyunlar13.01.202010:00D204
SBB 205/2001Antrenman Bilgisi10.01.202011:00D204
SBB 209Rekreasyona Giriş08.01.202016:00D101
SBB 231/2005Futbol15.01.202013:00-17:00Spor Salonu
BES SEC 2051Su ve Besin Kaynakları14.01.202015:00D203
3.Sınıf Final Sınav Programı
Ders KoduDers AdıSınav TarihiSınav SaatiSınav Yerleri
SBB 301Atletizm09.01.202013:00-17:00Spor Salonu
SBB 303Beden Eğitimi ve Spor Tarihi16.01.202013:00D102
SBB 305Engelliler için Beden Eğitimi10.01.202015:00D204
SBB 307Türk Halk Bilimi ve Oyunları (T+U)08.01.202013:00 (T)
13:30-15:00 (U)
D107 (T)
D107 (U)
SBB 309Fiziksel Aktivite ve Beslenme07.01.202015:00D204
SBB 311Spor Serbest Zaman Sosyolojisi17.01.202013:00D102
SBB 331Voleybol (T+U)13.01.2020 (T)
13.01.2020 (U)
11:00 (T)
14:00-17:00 (U)
D201 (T)
Spor Salonu (U)
4.Sınıf Final Sınav Programı
Ders KoduDers AdıSınav TarihiSınav SaatiSınav Yerleri
SBB 401İstatistik ve Araştırma Teknikleri14.01.2020
11:00D204
SBB 403Masaj (T+U)07.01.2020
07.01.2020
09:00 (T)
10:00-17:00 (U)
D204 (T)
Spor Salonu (U)
SBB 445
Bocce10.01.2020 (T)
17.01.2020 (U)
10:00
13:00-17:00
D204 (T)
Spor Salonu (U)
SBB 453
Spor Yöneticiliği Uzmanlığı II08.01.2020
10:00D102
SBB 457Futbol Uzmanlığı II13.01.202013:00D302
SBB 465Yüzme Uzmanlığı II08.01.2020 (T)
15.01.2020 (U)
10:00
13:00-17:00
D102 (T)
Havuz (U)