2017-2018 GÜZ    
(1. Sınıf)
SAATPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
08.00-08.50SBB 101 Ritim Eğitimi ve Dans

(D-003)
09.00-09.50SBB 101 Ritim Eğitimi ve Dans
10.00-10.50SBB 107 Yaşam Boyu Spor

(D-002)
SBB 101 Ritim Eğitimi ve DansSBB 103 Spor Bilimlerine Giriş

(D-204)
SBF 103 Anatomi

(D-107)
11.00-11.50SBB 107 Yaşam Boyu SporSBB 101 Ritim Eğitimi ve DansSBB 103 Spor Bilimlerine GirişSBF 103 Anatomi
12.00ÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASI
13.00-13.50SBF 101 Psikolojiye Giriş

(Toplantı Salonu)
SBB 105 Genel Jimnastik

(D-003)
YDB 101 İngilizce

(UZEM)
TDB 101 Türk Dili I

(UZEM)
Akademik Oryantasyon

(D-002)
14.00-14.50SBF 101 Psikolojiye GirişSBB 105 Genel JimnastikYDB 101 İngilizceTDB 101 Türk Dili I
15.00-15.50
SBB 105 Genel Jimnastik
16.00-16.50SBB 105 Genel Jimnastik
(2. Sınıf)
SAATPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
08.00-08.50  SBB 231 Futbol

(D-002)
09.00-09.50SBB 231 Futbol
10.00-10.50SBB 209 Rekreasyona Giriş

(D-204)
SBB 201 Sporcu Sağlığı ve İlk Yardım

(D-204)
SBB 231 FutbolSBB 203 Motor Gelişim ve Öğrenme

(Yomra Amfi)
11.00-11.50SBB 209 Rekreasyona GirişSBB 201 Sporcu Sağlığı ve İlk YardımSBB 231 FutbolSBB 203 Motor Gelişim ve Öğrenme
12.00ÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASI
13.00-13.50ATA 201 Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi I

(UZEM)
SBB 205 Antrenman Bilgisi

(D-201)
SBB 207 Liderlik Becerileri

(D-203)
14.00-14.50
ATA 201 Atatürk İlk. ve İnkılap Tarihi ISBB 205 Antrenman BilgisiSBB 207 Liderlik Becerileri
15.00-15.50
16.00-16.50
(3.Sınıf)
SAATPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
08.00-08.50SBB 331 Voleybol

(D-002)
SBB 301 Atletizm

(D-002)
09.00-09.50SBB 331 VoleybolSBB 301 Atletizm
10.00-10.50
SBB 311 Spor Serbest Zaman Sosyolojisi

(Amfi)
SBB 331 VoleybolSBB 301 Atletizm
11.00-11.50
SBB 311 Spor Serbest Zaman SosyolojisiSBB 331 VoleybolSBB 301 Atletizm
12.00ÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASI
13.00-13.50
SBB 305 Engelliler için Beden Eğitimi

(D-204)
SBB 303 Beden Eğitimi ve Spor Tarihi

(D-002)
14.00-14.50SBB 305 Engelliler için Beden EğitimiSBB 303 Beden Eğitimi ve Spor Tarihi
15.00-15.50SBB 309 Fiziksel Aktivite ve Beslenme

(D-204)
SBB 307 Türk Halk Bilimi ve Oyunları

(D-002)
16.00-16.50SBB 309 Fiziksel Aktivite ve BeslenmeSBB 307 Türk Halk Bilimi ve Oyunları
(4.Sınıf)
SAATPAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMA
08.00-08.50SBB 403 Masaj

(D-002)
SBB 407 Spor Bil. Uygulamaları I
09.00-09.50
SBB 403 MasajSBB 407 Spor Bil. Uygulamaları I
10.00-10.50SBB 401 İstatistik ve Araştırma Teknikleri

(D-202)
SBB 403 MasajSBB 407 Spor Bil. Uygulamaları I
11.00-11.50SBB 401 İstatistik ve Araştırma TeknikleriSBB 403 MasajSBB 407 Spor Bil. Uygulamaları I
12.00ÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASIÖĞLE ARASI
13.00-13.50SBB 453 Spor Yön. Uzmanlığı II

(D-303)
SBB 445 Bocce

(D-002)
SBB 457 Futbol Uzm. II

(D-002)
SBB 407 Spor Bil. Uygulamaları I
14.00-14.50SBB 453 Spor Yön. Uzmanlığı IISBB 445 BocceSBB 457 Futbol Uzm. II
SBB 407 Spor Bil. Uygulamaları I
15.00-15.50SBB 453 Spor Yön. Uzmanlığı IISBB 445 BocceSBB 457 Futbol Uzm. II
SBB 407 Spor Bil. Uygulamaları I
16.00-16.50SBB 453 Spor Yön. Uzmanlığı IISBB 445 BocceSBB 457 Futbol Uzm. II
SBB 407 Spor Bil. Uygulamaları I